Rynek 13 to zdecydowanie najbardziej eleganckie i prestiżowe miejsce zakupów w Krakowie.Dwie zabytkowe kamienice w samym sercu Krakowa, na Rynku Głównym, tuż przy wylocie ulicy Grodzkiej, przekształcone zostały w kameralny pasaż handlowy. Ideą jego powstania była obserwacja podobnych, luksusowych obiektów w Nowym Jorku i Mediolanie.
Harmonijnie współistnieją tu na pozór nie pasujące do siebie: renesansowa klatka schodowa, gotyckie sklepienia, szkło i beton, stal ruchomych schodów, oraz wind.Automatycznie otwierane drzwi skrywają świat ekskluzywnych marek odzieżowych, wszystkie z nich w Krakowie dostępne tylko w Pasażu 13.

W ofercie butików odzieżowych i obuwniczych znajdą Państwo luksusowe marki, takie jak między innymi: Andre Grand, Cerruti 1881, Bagatt, Batycki, Robert Kupisz, D. Effect, Melissa, Stefanel, Vinicio Pajaro, Diesel, Monnalisa, Roccobarocco, Roberto Cavali, Valentino Roma, Iceberg, Miss Sixty, Stefanel, Dsquared2, Lanvin, Balmain, Viktor&Rolf, John Galliano, Martin Margiela, D&G, Ann Demeulemeester.

Całość dopełnia piwnica z winami importowanymi przede wszystkim z Italii (ponad 200 etykiet), znakomicie zaopatrzone włoskie delikatesy, a także możliwość wypoczynku. Tutaj można, przy długim barze, posilić się i wypić lampkę wina lub filiżankę prawdziwego espresso zdala od zgiełku wielkich galerii handlowych.Zapraszamy na zakupy w niezwykłym klimacie!